Přihlášení
Zrušit Registrovat
HBO účet

Pokud už máte registraci na webu HBO, zadejte pro přihlášení vaše uživtelské jméno a heslo!

Přihlášení Zapomenuté heslo
Facebook účet

Pokud máte účet na Facebooku, stačí jen kliknout na tlačítko "Log In" a přihlásit se na web HBO přes váš účet na Facebooku.

Registrace
Zrušit

Vítáme vás na webových stránkách HBO!

Nebojte se a zaregistrujte se. Celý web můžete samozřejmě procházet i bez registrace, ale přijdete tak o řadu funkcí dostupných pouze registrovaným uživatelům.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Proč se registrovat?

Personalizační funkce: můžete si vytvořit vlastní program, nastavit upozornění na konkrétní vysílání, spravovat seznam vlastních oblíbených pořadů, videí a článků nebo si nechat doporučit obsah na základě vašich oblíbených filmů!

Více exkluzivity: připojte se k HBO Live! živé reportáže z největších filmových akcí, zúčastněte se naši soutěží o skvělé filmové ceny!

Více interakce: na vašem názoru nám záleží! Komentujte, zapojte se do diskuzí, ohodnoťte vaše oblíbené nebo neoblíbené pořady!Požadované informace

registrace
    Můžete se také přihlásit pomocí vašeho Facebook nebo Twitter účtu!
Články
Hra o trůny na HBO

Hra o trůny na HBO

A A
Fanoušci fantasy žánru, mějte se na pozoru! 18. dubna uvede filmový kanál HBO premiéru nového seriálu Hra o Trůny, který byl natočen na motivy úvodní knihy úspěšné ságy Píseň ledu a ohně z pera George R. R. Martina.

Máte se opravdu na co těšit. Každý díl seriálu bude vysílán exkluzivně vždy den po jeho premiéře v U.S.A.! Díky tomuto rychlému nasazení seriálu ovšem nemůžeme zaručit, že první díly seriálu budou uvedeny s dabingem. V tomto případě bychom uvedli první díly v originálním znění s titulky. Pokud se tak stane, určitě nepřijdete ani o dabing prvních dílů, které budou dodatečně zařazeny do vysílání.

Dobrou zprávou pro všechny příznivce originálního znění je, že všechny dabované díly poběží i s originální zvukovou stopou a skrytými titulky. Takže na své si přijdou opravdu všichni!

Fanoušky seriálu také rádi přivítáme na Facebook stránce Hra o trůny!

Ve Hře o trůny se setkáte s králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři i šlechtici, všemi do jednoho soupeřícími o moc. Král Robert Baratheon, který je ženatý s Cersei Lennister, požádá lorda Eddarda “Neda” Starka, aby mu pomohl vést říši, protože jeho královský rádce a pobočník právě záhadně zahynul. Mezitím o trůn usiluje mladičká princezna Daenerys z východu, spolu se svým bratrem Viserysem, jejichž rodina byla u moci po celá staletí předtím, než je krvavě vypudili. Zemí se nesou povídačky o podivných událostech, které se odehrávají v pohraničí, na severu u Zdi, kde je také Jon Sníh, Nedův nemanželský syn. Jon se stává členem bratrstva Noční hlídky, které má chránit království. V zemi, kde léto trvá celá desetiletí a zima může být dlouhá jako celý lidský život, začíná být dusno. Z pletichářského jihu a divokého východu až na zmrzlý sever k pradávné Zdi, která má chránit oblast před temnotou, jež se za ní skrývá, se střetávají rody v nebezpečné hře. Všem jde o jediné – mít nadvládu nad Sedmi královstvími Západozemí. Zrada, touha, intriky i nadpřirozené síly otřásají všemi kouty říše. A zdá se, že krvavá bitva o Železný trůn bude mít dalekosáhlé důsledky.

16-03-2011
Komentáře Pro komentování se musíte nejprve nebo !
Zatím zde není žádný komentář...
Související videa
Související seriály
Kontinent, kde léta trvají desítky roků a zimy se mohou protáhnout na celý lidský život, začínají sužovat nepokoje. Sedm království Západozemí je zmítáno bojem dvou mocných rodů o nadvládu nad celou říší.... Výpravný fantasy seriál HBO.